Elevhälsa

Kontaktbild saknas.

Åsa Bergdahl
Skolsköterska SA, HA, EK, IMYRK, IMPRO, gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56

Kontaktbild saknas.

Maria Börstell
Skolsköterska ES, NA, SPR
maria.borstell@botkyrka.se
072-596 65 37

Kontaktbild saknas.

Raphael Silnicki
Psykolog. På plats måndag em, torsdag och fredag
raphael.silnicki@botkyrka.se
072-451 21 75

Kontaktbild saknas.

Alva Wickbom
Kurator, gymnasieskolan
alva.wickbom@botkyrka.se
072-245 48 40

Kontaktbild saknas.

Jenny Samuelsson
Kurator, gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, arbetsrum 233

Kontaktbild saknas.

Birgitta Åkesson
Vik. kurator, språkintroduktion
birgitta.akesson@botkyrka.se
076-130 18 92

Kontaktbild saknas.

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01

Kontaktbild saknas.

Christel Wallin
Specialpedagog, på plats måndag och fredag
christel.wallin@botkyrka.se
070 787 88 11

Kontaktbild saknas.

Jenny Ahlmark
Speciallärare
jenny.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99

Kontaktbild saknas.

Sirpa Samuelsson
Specialpedagog. Ej i tjänst, åter 15 mars 2018
sirpa.samuelsson@botkyrka.se
070-180 33 56

Självporträtt Haitham

Haitham Sholomon
Fältassistent
haitham.sholomon@botkyrka.se
070-886 99 38

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21

Skriv ut
Senast uppdaterad: 7 maj 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör