Elevhälsa

Kontaktbild saknas.

Åsa Bergdahl

Skolsköterska
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56

Kontaktbild saknas.

Maria Börstell

Skolsköterska
maria.borstell@botkyrka.se
072-596 65 37

Kontaktbild saknas.

Raphael Silnicki

Psykolog. På plats måndag em, torsdag och fredag
raphael.silnicki@botkyrka.se
072-451 21 75

Kontaktbild saknas.

Alva Wickbom

Kurator, gymnasieskolan
alva.wickbom@botkyrka.se
072-245 48 40

Kontaktbild saknas.

Jenny Samuelsson

Kurator, gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30

Kontaktbild saknas.

Birgitta Åkesson

Vik. kurator, språkintroduktion
birgitta.akesson@botkyrka.se
076-130 18 92

Kontaktbild saknas.

Karin Meissner

Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01

Kontaktbild saknas.

Jenny Ahlmark

Specialpedagog
jenny.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99

Kontaktbild saknas.

Sirpa Samuelsson

Specialpedagog för gymnasiesärskolan
sirpa.samuelsson@botkyrka.se
070-180 33 56

Självporträtt Haitham

Haitham Sholomon

Fältassistent
haitham.sholomon@botkyrka.se
070-886 99 38

Kontaktbild saknas.

Yusuf Adam

Fältassistent
yusuf.adam@botkyrka.se
076-147 35 21

Skriv ut
Senast uppdaterad: 11 december 2017
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör