Assistenter

Gymnasiesärskolans elevassistenter. Alfabetisk ordning efter förnamn.

Alex Winald Steinock
Elevassistent

alex.winald.steinock@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Bodinzzaman Shaikh
Elevassistent
shaikh.bodinzzman@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Catalina Rojas
Elevassistent

catalina.rojas@botkyrka.se
072-326 04 30, fritids plan 2


Djamila Gimenez
Elevassistent

djamila.gimenez@botkyrka.se
072-326 04 30, fritids plan 2


Ebru Vural
Elevassistent

ebru.vural@botkyrka.se
072-326 04 30, fritids plan 2


Elin Axelsson
Elevassistent

elin.axelsson@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Emmelie Weaver
Elevassistent

emmelie.weaver@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Kontaktbild saknas.

Emanuel Andersson
Lärarassistent
emanuel.andersson@botkyrka.se
070-211 84 32, arbetsrum 103


Fredrik Hansson
Lärarassistent

fredrik.hansson@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstaden


Gunnel Eedogan
Elevassistent

gunnel.ornebjar@botkyrka.se
072-326 04 30, vingen


Joan Gresh
Elevassistent

joan.gresh@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Jonas Wenström
Elevassistent

jonas.venstrom@botkyrka.se
070-326 04 30, fritids plan 2


Kerstin carlsson
Elevassistent

kerstin.carlsson@botkyrka.se
072-596 65 01, fritids plan 2


Kobra Garibi
Elevassistent

kobra.garibi@botkyrka.se
070-326 04 30, Vingen


Linda Khoshaba
Elevassistent

linda.khoshaba@botkyrka.se
070-326 04 30, vingen


Kontaktbild saknas.

Lukas Hepokangas
Lärarassistent

lukas.hepokangas@botkyrka.se
070-254 68 95, arbetsrum 103


Madine Turk
Elevassistent

madine.turk1@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Meltem Kan
Lärarassistent

meltem.kan@botkyrka.se
070-246 86 14, arbetsrum 103


Merve yavuz
Elevassistent

merve.yavuz@botkyrka.se
072-596 65 01, fritids plan 2


Naimah Kuhang
Elevassistent

naimah.kuhang@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Nancy Makdesi
Elevassistent

nancy.makdesi@botkyrka.se
072-596 65 01, fritids plan 2


Niroj Gnanasountharam
Elevassistent

niroj.gnanasountharam@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Rahana Perven
Elevassistent

rehana.perven@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Romana Kerstof
Lärarassistent

romana.kerstof@botkyrka.se
070-189 63 33, arbetsrum 103


Sahize Parlak
Elevassistent

Sahize.parlak@botkyrka.se
072-596 64 47, fritids plan 1


Siv Bergvall
Elevassistent

siv.bergvall@botkyrka.se
072-596 65 01, fritids plan 2


Suhayla Lazaridis
Elevassistent

suhayla.lazaridis@botkyrka.se
072-326 04 30, vingen


Varinder Gill (Tjänstledig 60%).
Elevassistent

varinder.gill@botkyrka.se
072-596 65 01, fritids plan 2


Kontakter
Skriv ut
Senast uppdaterad: 28 april 2021
Sidan publicerad av: Freddie Kaplan