Lärare GYMNASIESÄRSKOLAN

Gymnasiesärskolans lärare. Alfabetisk ordning efter förnamn.

Kontaktbild saknas.

Adis Dedic

Lärare handel och administration
072-596 65 38

Självporträtt Birgitta

Birgitta Nilsson
Lärare
birgitta.nilsson@botkyrka.se
072-596 65 55, plan 2

Kontaktbild saknas.

Fredrik Hansson
Lärarassistent
fredrik.hansson@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Jörgen

Jörgen Åstrand
Lärare
jorgen.astrand@botkyrka.se
072-596 65 55, plan 2

Självporträtt Laila

Laila Eriksson Larsson
Lärare
laila.eriksson.larsson@botkyrka.se
072-596 65 38, arbetsrum 103

Självporträtt Luisa

Luisa Reinberg
Lärare
luisa.reinberg@botkyrka.se
072-596 65 55, plan 2

Självporträtt Niina

Niina Holm
Lärare
niina.holm@botkyrka.se
Föräldraledig

Självporträtt Pär

Pär Bäckman
Lärare
par.backman@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Thomas

Thomas Erlansson
Lärare
thomas.erlansson@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Tommy

Tommy Östberg
Lärare
tommy.ostberg@botkyrka.se
072-596 65 55, plan 2

Skriv ut
Senast uppdaterad: 15 januari 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör