Lärare GYMNASIESÄRSKOLAN

Gymnasiesärskolans lärare. Alfabetisk ordning efter förnamn.

Kontaktbild saknas.

Adis Dedic
Lärare handel och administration
adis.dedic@botkyrka.se
070-227 38 14, arbetsrum 103

Kontaktbild saknas.

Anna Sjöholm
Lärare
fredrik.hansson@botkyrka.se
072-247 83 13, arbetsrum 274

Självporträtt Birgitta

Birgitta Nilsson
Lärare
birgitta.nilsson@botkyrka.se
070-243 91 33, arbetsrum 276

Kontaktbild saknas.

Erna Fazlic
Lärare
erna.fazlic@botkyrka.se
072-596 65 38, arbetsrum 103

Kontaktbild saknas.

Fredrik Hansson
Lärarassistent
fredrik.hansson@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Jörgen

Jörgen Åstrand
Lärare
jorgen.astrand@botkyrka.se
070-221 85 44, arbetsrum 274

Kontaktbild saknas.

Kajsa Silvertun
Lärare
kajsa.silvertun@botkyrka.se
072-247 83 13, arbetsrum 271

Självporträtt Laila

Laila Eriksson Larsson
Lärare
laila.eriksson.larsson@botkyrka.se
070-219 16 51, arbetsrum 103

Självporträtt Luisa

Luisa Reinberg
Lärare
luisa.reinberg@botkyrka.se
070-243 91 33, arbetsrum 276

Kontaktbild saknas.

Nella Ståhl
Lärare
nella.stahl@botkyrka.se
070-247 83 13, rum 271

Självporträtt Niina

Niina Holm
Lärare
niina.holm@botkyrka.se
Föräldraledig

Självporträtt Pär

Pär Bäckman
Lärare
par.backman@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Thomas

Thomas Erlansson
Lärare
thomas.erlansson@botkyrka.se
072-596 65 49, verkstan

Självporträtt Tommy

Tommy Östberg
Lärare
tommy.ostberg@botkyrka.se
070-243 91 33, arbetsrum 276

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 februari 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör