LÄRARE 

Förnamn A till B

Kontaktbild saknas.

Adis Dedic

Handels- och kontorsämnen
adis.dedic@botkyrka.se
072-596 65 38

Självporträtt lärare

Agneta Malm

Svenska som andraspråk
agneta.malm@botkyrka.se
072-596 65 53, arbetsrum 217

Självporträtt lärare

Alessandra Gentile Jegendal

Förstelärare engelska, Italienska
alessandra.gentile.jegendal@botkyrka.se
072-596 65 25, arbetsrum 117

Självporträtt lärare

Anders Norin

Idrott
anders.norin@botkyrka.se
072-596 64 87, arbetsrum 119

Själpoträtt lärare

Anders Ohlsson

Historia, svenska, filosofi
anders.ohlsson@botkyrka.se
072-596 64 87, arbetsrum 119

Självporträtt lärare

Anette Strömberg

Matematik, naturkunskap
anette.stromberg@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 224

Kontaktbild saknas.

Anna Reinikka

Förstelärare religion, psykologi.
anna.reinikka@botkyrka.se
Tjänstledig läsår 17-18

Kontaktbild saknas.

Annette Eustachio

SVA, engelska, samhällskunskap, idrott.
annette.eustachio@botkyrka.se
072-596 64 86, arbetsrum 216

självporträtt lärare

Barbara Bondesson

Idrott
barbara.bondesson@botkyrka.se
070-889 19 27

Kontaktbild saknas.

Behzad Zendegani

Matematik
behzad.zendegani@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 223

Självpoträtt lärare

Bengt Kotka

Företagsekonomi
bengt.kotka@botkyrka.se
072-596 65 25, arbetsrum 117

Skriv ut
Senast uppdaterad: 23 oktober 2017
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör