LÄRARE

Förnamn F till L

Feyyaz Kerimo
Förstelärare företagsekonomi, samhällskunskap
feyyaz.kerimo@botkyrka.se
072-596 65 25, arbetsrum 117

Kontaktbild saknas.

Gayane Matevosyan
Bild
gayane.matevosyan@botkyrka.se
072-596 65 38, Bildsalen

Guillermo Ferrada
Ekonomi, handel
guillermo.ferrada.vicuna@botkyrka.se
072-596 65 44, arbetsrum 218

Kontaktbild saknas.

Helena Mousa
Handel, APT-ansvarig
helena.mousa@botkyrka.se
072-596 65 25, arbetsrum 117

Kontaktbild saknas.

José Luis Castello
Matematik, fysik, kemi
jose.castello@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 224

Julie Astély
Svenska som andraspråk
julie.gilbert.astely@botkyrka.se
072-596 65 53, arbetsrum 217

Kim Vest
Svenska som andraspråk
kim.vest@botkyrka.se
072-596 65 53, arbetsrum 217

Kontaktbild saknas.

Lana Kareem
Engelska
lana.kareem@botkyrka.se
070-201 69 81, arbetsrum 211

Kontaktbild saknas.

Liudmila Korshunova
Matematik
liudmila.korshunova@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 223

Självporträtt lärare.

Lotta Wessman
Biologi, Naturvetenskaplig specialisering, Gymnasiearbete
anne-charlotte.wessman@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 224

Kontaktbild saknas.

Lucienne Rezende Söderqvist
Svenska som andraspråk, engelska
lucienne.rezende.soderqvist@botkyrka.se
072-596 65 44, arbetsrum 218

Skriv ut
Senast uppdaterad: 17 juni 2020
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör