LÄRARE 

Förnamn M till O

Martin Holmén
Svenska, historia
martin.holmen@botkyrka.se
072-596 64 87, arbetsrum 119

Kontaktbild saknas.

Melissa Deniz Icmen
Svenska som andraspråk
melissa.deniz.icmen@botkyrka.se
072-596 65 04, arbetsrum 224

Självporträtt lärare.

Mia Pihl
Teater, drama
mia.pihl@botkyrka.se
072-596 65 25, arbetsrum 117

Självporträtt lärare.

Mikael Orhagen
Engelska
mikael.orhagen@botkyrka.se
072-596 65 23, arbetsrum 211

Kontaktbild saknas.

Nagham Kalka
Vård och omsorg
nagham.kalka@botkyrka.se
070-245 31 74

Olga Romanova
Matematik
olga.romanova@botkyrka.se
072-596 65 03, arbetsrum 223

Olle Uppenberg
Filosofi, historia, psykologi
olle.uppenberg@botkyrka.se
Tjänstledig

Skriv ut
Senast uppdaterad: 1 september 2021
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör