FJÄRRUNDERVISNING FR.O.M. 18 MARS 2020

Från och med onsdag 18 mars 2020 kommer S:t Botvids gymnasium bedriva undervisning på distans. Gymnasiesärskolan omfattas inte av distansundervisning och undervisning pågår. Elev/vårdnadshavare håller kontakt med mentor för mer information om vad som gäller för olika klasser. För mer information logga in på Vklass.

Stäng meddelande

Matsal och kafé

 

Aynur Eker
Skolmåltidsbiträde
aynur.eker@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Hatice Demirkiran Gul
Skolmåltidsbiträde
hatice.demirkiran.gul@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Maria Georgiadou
Personal i kaféet
maria.georgiadou@botkyrka.se
072-596 64 95, kaféet

Marie Segerhammar
Skolmåltidsbiträde
marie.segerhammar@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Monica Castillo
Kock
monica.castillo@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Nahrin Issa
Personal i kaféet
nahrin.issa@botkyrka.se
072-596 64 95, kaféet

Niclas Lindmark
Kock
niklas.lindmark@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Saime Kucuk
Skolmåltidsbiträde
saime.kucuk@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Qirat Asif
Skolmåltidsbiträde
qirat.asif@botkyrka.se
072-596 65 45, köket

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 januari 2020
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör