Administration

 

Självporträtt Carina

Carina Adolfsson
Personaladministratör
carina.adolfsson@botkyrka.se
072-586 17 10, expeditionen arbetsrum 2046

Romana Kerstof
Elevadministratör, språkintroduktion
romana.kerstof@botkyrka.se
070-189 63 33, arbetsrum 2034b

Självporträtt Solveyg

Solveig Ededal
Elevadministratör, nationella program
solveig.ededal@botkyrka.se
072-586 27 20, expeditionen arbetrum 2045

Kontaktbild saknas.

Filip Dahlgren
Ekonomiadministratör
filip.dahlgren@botkyrka.se
070-201 99 41, arbetsrum 2034a

Kontaktbild saknas.

Linda Morain
Skoladministration, gymnasiesärskolan
linda.morain@botkyrka.se
070-201 04 98, annexet våning 2

Självporträtt Freddie

Freddie Kaplan
Kommunikatör och biblioteksmedarbetare. Arbetar måndag-onsdag.
freddie.kaplan@botkyrka.se
072-596 65 27, biblioteket

Självporträtt Mats

Mats Lönn
Intendent
mats.lonn@botkyrka.se
072 713 87 80, expeditionen arbetrum 2042

Kontaktbild saknas.

Lena Ferrero
Koordinator estet nycirkus
lena.ferrero@cirkor.se
08-531 889 02, Cirkus Cirkör

Skriv ut
Senast uppdaterad: 18 mars 2019
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör