Administration

 

Självporträtt Carina.

Carina Adolfsson
Personaladministratör
carina.adolfsson@botkyrka.se
072-586 17 10, expeditionen våning 2

Solveig Ededal
Elevadministratör
solveig.ededal@botkyrka.se
072-586 27 20, expeditionen våning 2

Kontaktbild saknas.

Filip Dahlgren
Ekonomiadministratör
filip.dahlgren@botkyrka.se
070-201 99 41, våning 2

Kontaktbild saknas.

Linda Morain
Skoladministratör, gymnasiesärskolan
linda.morain@botkyrka.se
070-201 04 98, annexet våning 2

Självporträtt Freddie.

Freddie Kaplan
Kommunikatör och biblioteksmedarbetare. Arbetar måndag-onsdag.
freddie.kaplan@botkyrka.se
Tjänstledig vårtermin 21

Självporträtt Mats.

Mats Lönn
Intendent
mats.lonn@botkyrka.se
072 713 87 80, expeditionen våning 2

 

Kontaktbild saknas.

Lena Ferrero
Kooardinator estet nycirkus
lena.ferrero@botkyrka.se
08-531 889 02,Circus Cirkör

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 januari 2021
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör