Skolhälsa


Kontaktbild saknas.

Åsa Bergdahl
Skolsköterska SA, HA, EK, IMYRK, IMPRO, gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56, arbetsrum 1085


Kontaktbild saknas.

Britt-Marie Johansson
Skolsköterska ES, NA, SPR
britt-marie.johansson@botkyrka.se
072-5966537, arbetsrum1085

 

Kontaktbild saknas.

Anders Görling
Skolpsykolog
anders.gorling@botkyrka.se
070-002 57 37, arbetsrum 1088

 

Kontaktbild saknas.

Gabriel Ishak
Skolkurator, vikarie
gabriel.ishak@botkyrka.se
070-257 22 93, arbetsrum 1092


Kontaktbild saknas.

Fanny Borgstig
Kurator, gymnasieskolan
fanny.borgstig@botkyrka.se
Tjänstledig


Bild på Jenny.

Jenny Samuelsson
Kurator, gymnasiesärskolan och ekonomi och samhällsprogrammet 
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, arbetsrum 1090 & annexet våning 2

Bild på Karin.

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01, arbetsrum 126

Caroline Gustavsson
Specialpedagog
caroline.gustavsson@botkyrka.se
070 001 73 91, arbetsrum 114

 

Jenny Granberg Ahlmark
Speciallärare
jenny.granberg.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99, arbetsrum 204

 

Kontaktbild saknas.

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21, arbetsrum 109

Bild på George.

George Eliya
Fältassistent
george.eliya@botkyrka.se
070-085 28 07, arbetsrum 109

Kontaktbild saknas.

Toma Sholomon
Lärarassistent och Skolans skyddsombud /AO
toma.sholomon@botkyrka.se
070-886 99 38


Skriv ut
Senast uppdaterad: 24 augusti 2021
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör