Två lärare spelar pingis medan roade elever ser på.

Skolhälsa

Åsa Bergdahl

Åsa Bergdahl
Skolsköterska EK, HA, SA, IMY, IMV och gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56, arbetsrum 1085


Britt-Marie Johansson

Britt-Marie Johansson
Skolsköterska ES, FS, NA, VO, IMY
britt-marie.johansson@botkyrka.se
072-5966537, arbetsrum 1085


Kontaktbild saknas.

Anders Görling
Skolpsykolog
anders.gorling@botkyrka.se
070-002 57 37, arbetsrum 1088

 

Kontaktbild saknas.

Mathilda Lundholm
Kurator, ES, FS, VO, NA, VO, IMS, IMY
mathilda.lundholm@botkyrka.se
070-963 82 30, arbetsrum 1092

Bild på Jenny.

Jenny Samuelsson
Kurator, EK, SA och gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, arbetsrum 1090 & annexet våning 2

Bild på Karin.

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01, arbetsrum 126

Caroline Gustavsson
Specialpedagog
caroline.gustavsson@botkyrka.se
070 001 73 91, arbetsrum 127


Självporträtt lärare.

Adis Dedic
Specialpedagog
adis.dedic@botkyrka.se
070-227 38 14, arbetsrum 103

Kontaktbild saknas.

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21, arbetsrum 109

Bild på George.

George Eliya
Fältassistent
george.eliya@botkyrka.se
070-085 28 07, arbetsrum 109

Skriv ut
Senast uppdaterad: 26 september 2022
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör