SKOLhälsa

 

Kontaktbild saknas.

Åsa Bergdahl
Skolsköterska SA, HA, EK, IMYRK, IMPRO, gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56, arbetsrum 1085

Bild på Maria.

Maria Börstell
Skolsköterska ES, NA, SPR
maria.borstell@botkyrka.se
072-596 65 37, arbetsrum 1085

Kontaktbild saknas.

Alva Wickbom
Kurator, gymnasieskolan
alva.wickbom@botkyrka.se
072-245 48 40, arbetsrum 1088

Bild på Jenny.

Jenny Samuelsson
Kurator, gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, annexet våning 2

Bild på Karin.

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01, arbetsrum 126

Bild på Caroline.

Caroline Gustavsson
Specialpedagog
caroline.gustavsson@botkyrka.se
070-001 73 91, arbetsrum 114

Bild på Jenny.

Jenny Granberg Ahlmark
Speciallärare
jenny.granberg.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99, arbetsrum 204

Kontaktbild saknas.

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21, arbetsrum 109

Bild på George.

George Eliya
Fältassistent
george.eliya@botkyrka.se
070-085 28 07, arbetsrum 109

Kontaktbild saknas.

Haitham Sholomon
Lärarassistent och Skolans skyddsombud /AO
070-886 99 38

Skriv ut
Senast uppdaterad: 26 juni 2020
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör