SKOLhälsa

Kontaktbild saknas.

Åsa Bergdahl
Skolsköterska SA, HA, EK, IMYRK, IMPRO, gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56, arbetsrum 1085

Kontaktbild saknas.

Maria Börstell
Skolsköterska ES, NA, SPR
maria.borstell@botkyrka.se
072-596 65 37, arbetsrum 1085

Kontaktbild saknas.

Raphael Silnicki
Psykolog. På plats måndag em, torsdag och fredag
raphael.silnicki@botkyrka.se
072-451 21 75, arbetsrum 1092

Kontaktbild saknas.

Alva Wickbom
Kurator, gymnasieskolan
alva.wickbom@botkyrka.se
072-245 48 40, arbetsrum 1088

Jenny Samuelsson
Kurator, gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, annexet våning 2

Kontaktbild saknas.

Suzana Imam
Kurator, språkintroduktion
suzana.imam@botkyrka.se
076-130 18 92, arbetsrum 1090

Kontaktbild saknas.

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01, arbetsrum 126

Kontaktbild saknas.

Caroline Gustavsson
Specialpedagog
caroline.gustavsson@botkyrka.se
070-001 73 91, arbetsrum 114

Kontaktbild saknas.

Jenny Granberg Ahlmark
Speciallärare
jenny.granberg.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99, arbetsrum 204

Självporträtt Haitham

Haitham Sholomon
Fältassistent
haitham.sholomon@botkyrka.se
070-886 99 38, arbetsrum 109

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21, arbetsrum 109

Skriv ut
Senast uppdaterad: 26 september 2018
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör