FJÄRRUNDERVISNING FR.O.M. 18 MARS 2020

Från och med onsdag 18 mars 2020 kommer S:t Botvids gymnasium bedriva undervisning på distans. Gymnasiesärskolan omfattas inte av distansundervisning och undervisning pågår. Elev/vårdnadshavare håller kontakt med mentor för mer information om vad som gäller för olika klasser. För mer information logga in på Vklass.

Stäng meddelande

SKOLhälsa

 

Åsa Bergdahl
Skolsköterska SA, HA, EK, IMYRK, IMPRO, gymnasiesärskolan
asa.bergdahl@botkyrka.se
070-181 63 56, arbetsrum 1085

Maria Börstell
Skolsköterska ES, NA, SPR
maria.borstell@botkyrka.se
072-596 65 37, arbetsrum 1085

Raphael Silnicki
Psykolog. På plats måndag em, torsdag och fredag
raphael.silnicki@botkyrka.se
072-451 21 75, arbetsrum 1092

Alva Wickbom
Kurator, gymnasieskolan
alva.wickbom@botkyrka.se
072-245 48 40, arbetsrum 1088

Jenny Samuelsson
Kurator, gymnasiesärskolan
jenny.samuelsson@botkyrka.se
072-596 65 30, annexet våning 2

Suzana Imam
Kurator, språkintroduktion
suzana.imam@botkyrka.se
076-130 18 92, arbetsrum 1090

Karin Meissner
Specialpedagog
karin.meissner@botkyrka.se
070 187 09 01, arbetsrum 126

Caroline Gustavsson
Specialpedagog
caroline.gustavsson@botkyrka.se
070-001 73 91, arbetsrum 114

Jenny Granberg Ahlmark
Speciallärare
jenny.granberg.ahlmark@botkyrka.se
070-495 73 99, arbetsrum 204

Josef Adam
Fältassistent
josef.adam@botkyrka.se
076-147 35 21, arbetsrum 109

George Eliya
Fältassistent
george.eliya@botkyrka.se
070-085 28 07, arbetsrum 109

Haitham Sholomon
Lärarassistent och Skolans skyddsombud /AO
070-886 99 38

Skriv ut
Senast uppdaterad: 18 mars 2020
Sidan publicerad av: Soleil Redaktör